Följ oss i sociala medier!

YoutubeInstagram

Om oss

Tomas Wesander

Brinner för försäljning, nätverkande, sport och entreprenörskap. Civilekonom med 15 års erfarenhet som företagare/säljare/säljchef i branscher som leadsgenerering, försäkring, telemarketing och IT. Tävlingsmänniska som gillar sitt jobb och sport!


Tel: 070 – 832 32 35
Mail: tomas.wesander@stjarnsaljarpodden.se
Linkedin: Tomas Wesander

Philip Gozzi

Passionerad ekonom som lever för försäljning och alperna. Gedigen bakgrund som säljare och säljchef i internationell miljö. Disciplinerad och strukturerad och alltid ett skratt nära till hands.


Tel: 076 – 858 59 22
Mail: philip.gozzi@stjarnsaljarpodden.se
Linkedin: Philip Gozzi

Karin Moberg

Älskar människor och business! Har en lång erfarenhet av projektledning och sälj, inom främst event och mässvärlden. Social Selling specialist ut i fingerspetsarna. Västkusten närmast hjärtat!


Tel: 073 – 399 27 30
Mail: karin.moberg@stjarnsaljarpodden.se
Linkedin: Karin Moberg

Isabelle Lindahl

Affärer och människor är helt klart min grej! Sälj föll sig naturligt och efter mer än 10 år som säljare älskar jag det fortfarande. Nyfiken med nära till skratt. Du kan även hitta mig med en kaffetermos i skogen.


Tel: 070-856 95 02
Mail: isabelle.lindahl@stjarnsaljarpodden.se
Linkedin: Isabelle Lindahl

Stefan Halling

Har ett hjärta som brinner för både försäljning och marknadsföring. Jag har fått höra att jag gnäller väldigt lite för att vara från Närke. Blandar gärna humor med business.


Tel: 076-635 93 42
Mail: stefan.halling@stjarnsaljarpodden.se
Linkedin: Stefan Halling

Emma Olsson

Jag har en passion för att lära mig nya saker och att vara kreativ. Min Content-hatt är alltid på!
Bred bakgrund inom kundrelationer, försäljning och marknadsföring. Från IT branschen till att sälja anläggsmaskiner.


Tel: 0047-486 83 73 9
Mail: emma.olsson@stjarnsaljarpodden.se
Linkedin: Emma Olsson

Ökad med försäljning med Social Selling/LinkedIn!

Vill du veta mer?